MESILASTERAAPIA või UNI MESILASTARUDEL

Mesilastemaja 86A8722See on üks uusimaid ja unikaalsemaid teraapiaid. Meetod on hea inimese tervise parandamiseks ja tervise säilitamiseks. Mesilastarudes tegutsevate mesilaste soojus ja erituvate lõhnade ning vibratsiooni mõjul patsiendil stabiliseerub vererõhk ja paraneb pea vereringe.
Meetod põhineb nii et Te lebate voodil, samala ajal pool miljonit
mesilast töötavad Teie tervise nimel.
Mesilastega kontakti ei ole, kõik on isoleeritud korralikult ja mesilase nõelamist ei toimu.

Suurepärase efekti saab tänu inimese ja mesilaste bioväljade koosmõjul. Mesilaste tiibade vibratsioon ning sellest tulenevad head lõhnad (mee,õietolmu, taruvaigu lõhnade kokteil) jõuavad inimese organismi.

See on võga hea meetod tervise parandamiseks täiskasvanutel ja lastel. Protseduur toimub spetsiaalselt konstrueeritud majades ning ettenähtud vooditel. Lamamisvoodi all asuvad mesilastarud. Mesilastarude ümbrus on hermeetiliselt suletud.

Mesilateraapia kasumesilasteraapia uni

Selline protseduur parandab verevarustust ning stabiliseerib vererõhku, annab jõudu ja parandab immuunsüsteemi. Kui patsient on lamanud voodil vaid 10 minutit, siis selle ajaga tema
hingamisteedes ja bronhides hukub juba suur hulk mikroobe.
Mesilastarudelt jõuab patsiendile biomagnetväli, mis normaliseerub organismi tööd ning parandab närvisüsteemi, mõjub väga hästi psüühikale. Patsient võib magada sellel voodil 3-4 tundi, mis võrdub 8 tunnise magamisega tavaliselt.

Normaliseerib vererõhku, aitab kaasa südame töötamisele, on hingamisteede ja bronhide haiguste ennetamiseks ja parandamiseks,samuti hea närvisüsteemile,parandab enesetunnet, tõstab immuunsüsteemi – võtab maha närvipinget ja aitab väsimusest vabaneda – korrekteerib organismi kõigi organite tööd ja aitab neil paraneda.

Mesilasteraapia aitab:

1) Immuunsüsteemi ja vereringe parandamine
2) Ortopeedilistele probleemidele
3) Madala- ja kõrge vererõhu korral
4) Hingamisteede-ja bronhide haiguste, astma puhul
5) Südame-veresoonkonna haiguste korral
6) Närvisüsteemi, depressiooni ja stressi puhul
7) Infarktijärgne taastumine.

Mesilasperaapia printsiibid:

Mikrovibratsioon mesilastarud
Selleks,et niiskust tarust välja saada,töötavad mesilased koguaeg tiivakestega.Need hääled tekitavad mikrovibratsiooni,see on omamoodi tervendav mikromassaaz.Mikrovibratsioon on rohkem füsioloogiline teraapia inimese organismile.

Bioväli
Suur bioenergia, mis tuleb mesilasperedelt, toimib koos inimese bioenergiaga nagu röntgen, mis diagnoosib nõrgad ja haiged kohad organismis.Need muutused algavad väga delikaatselt ilma ravimite manustamisel organismi.

 

 

SAM 2264

Inhalatsioon

Tarus me hingame sisse õhku, mis on täis antimikroobe, milles on ka mesilasprodukte: mett, õietolmu, taruvaiku, vaha. Need tooted tungivad hingamisteede, südame-veresoonkonna-ja seeseorganite süsteemi

Soojus
Elav soojus,mis tuleb mesilasperedelt – see on „majakese” voodi, mis on soojuse edasiandja, kus soojus liigub aeglaselt, et optimaalselt saaks voodis lamav patsient kasutada seda tervendavat efekti, eriti lapsed.

Akustiline tegevus
Monotoonne sumin mesilasperede poolt- see on omamoodi mesilaste meditatsioon,mis on rahustav ja kaotab väsimuse.
Resultaat: harmooniline käitumine inimese psühholoogilisele staatusele.antidepressioonne.mesilateraapia

Metoodika mesilasperaapias
Seanss kestab vähemalt 30 min., tavaliselt 40-50 minutit ning 2-3 tundi kas enne või peale sööki. Kui tahetakse saada head resultaati, peaks ööbima „majakeses”.
Seansi tihedus - iga päev või üle päeva. Kokku – 10-20 seanssi.
Parim aeg; alates aprillst kuni septembrini.
Üheaegselt saab seansil olla 2 inimest.

 • Honey Wolf OÜ

  Reg. nr: 12759049
  Aadress: Sepa 1a, Sonda 43001 Ida-Virumaa
  SWEDBANK: EE352200221060927643
  Telefon: +372 53941348
  E-post: wolfmesi@yahoo.com
  Kontaktisik: Julia Volkova

  Read More: